Biżuteria

Zlote-kolczyki-il-Sole-no-1-kukla-gold
zlota-bransoletka-queen-kukla-gold
zlote-kolczyki-trojkaty-kukla-gold
zlote-kolczyki-wiszace-kolka-diamentowane-kukla-gold
zlote-kolczyki-romby-kukla-gold
12a

Niedostępny

13
Zlote-kolczyki-prostokaciki-diamentowane-kukla-gold
Zlota-bransoletka-ze-zlotymi-kulkami-i-biala-cyrkonia-kukla-gold
Zlota-bransoletka-z-diamentowanymi-kuleczkami-kukla-gold
Zlota-bransoletka-Rolo-kukla-gold
Zlota-bransoletka-z-diamentowanymi-ringami-kukla-gold
Load More Load More Wszystkie produkty zostały wczytane.

Biżuteria ze złota to najczęściej wybierany z biżuteryjnych dodatków. Nic dziwnego. Złoto to synonim klasy i dobrego stylu, jednocześnie doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, zachowując przy tym swoją ponadczasową elegancję. Złota biżuteria stanowi idealne uzupełnienie każdej stylizacji na każdą okazję – dlatego to właśnie złoto jest najlepszym przyjacielem kobiety. 

 

Biżuteria na prezent 

Jeśli szukasz prezentu, który okaże się strzałem w dziesiątkę, złota biżuteria będzie najlepszym wyborem. W naszych kolekcjach znajdują się złote łańcuszki, naszyjniki, celebrytki, bransoletki ze złota, kolczyki, zawieszki i wiele innych. W szerokim asortymencie Kukla Gold znajdziesz delikatne ozdoby ze złota, ale i prawdziwe statement pieces, które będą podkreślały indywidualny charakter obdarowanej kobiety.

 

Kukla Gold to salon jubilerski z wieloletnią tradycją. W naszym sklepie online znajdziesz najpiękniejsze modele wykonane ze złotej biżuterii i nie tylko. Każda z naszych kolekcji jest dopracowana z wyjątkową dbałością o detale, bo wiemy, że biżuteria to coś więcej niż tylko dodatek: to sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie tego, kim jesteś. Nasza oferta powstaje z myślą właśnie o Tobie. Oferujemy m.in.: