Klasyczne jednokolorowe

Zlote-obraczki-slubne–polokragle-profil-delikatny-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne–polokragle-profil-sredni-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne–polokragle-profil-mocno-zaokrąglony-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne–plaskie-z-zaokraglonymi-brzegami-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne–plaskie-kukla-gold
Obrączki ślubne – płaskie
2081 
To najniższa cena
Zlote-obraczki-slubne-plaskie-z-delikatna-faza-kukla-gold
Obrączki ślubne – delikatnie fazowane
2011 
To najniższa cena
Zlote-obraczki-slubne-plaskie-z-srednia-faza-kukla-gold
Obrączki ślubne – fazowane
1948 
To najniższa cena

Klasyczne obrączki ślubne 

Kolekcja CLASSIC to wybrane modele złotych obrączek ślubnych. Klasyczne obrączki jednokolorowe są doskonałym wyborem dla prawdziwych fanów klasyki i subtelnej elegancji. Ich sekret tkwi w prostocie – piękne złoto o próbie 585 lub 750 sprawia, że są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale też pięknie prezentują się na dłoni.  

Obrączki ze złota

Wierzymy, że biżuteria, a szczególnie obrączki ślubne, powinny idealnie pasować do właściciela. W końcu towarzyszą mu każdego dnia. Dbając o komfort użytkowania, nasze złote obrączki możecie zamówić z dowolnym wykończeniem: poler, delikatna satyna lub satyna. Macie również możliwość dobrania odpowiedniej szerokości oraz ich wysokości. Dodatkowo możemy przyozdobić Twoją obrączkę diamentem lub cyrkonią. Dzięki temu dopasujecie je do siebie i swojego gustu. Klasyczne obrączki jednokolorowe to ponadczasowa biżuteria, która zawsze wygląda doskonale.  

Kiedy kupić obrączki? 

Obrączki ślubne najlepiej kupić już kilka miesięcy przed ślubem, tak by mieć odpowiednio dużo czasu na znalezienie tych, które naprawdę Was zachwycą. Zakupy robione w pośpiechu nie zawsze są udane, a obrączki zostaną z Wami na długo.

Nie macie tyle czasu? Potrzebujecie obrączki ekspresowo? Dla nas nie problem! Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy – wyzwania to nasza specjalność!

Warto też pamiętać, by obrączki przymierzać wtedy, kiedy palce nie są opuchnięte – np. z powodu pogody czy intensywnych ćwiczeń.