Kukla Jewellery

Jubiler Kukla to sklep jubilerski z pracownią złotniczą, w którym wieloletnie doświadczenie przeplata się z nowoczesnością. Firma Kukla Jewellery to kontynuacja rodzinnej tradycji rozpoczętej już w latach 60 XX wieku.

Ta historia dobrze znana jest mieszkańcom naszego rodzinnego miasta, ale naszym celem jest rozwój oraz sprostanie oczekiwaniom naszych klientów. To dzięki Wam idziemy z duchem czasu i tak właśnie powstaje jubiler online na miarę XXI wieku. To właśnie na prośbę naszych klientów, mamy przyjemność przedstawić się szerszemu gronu odbiorców i wychodzimy poza granicę lokalnego rynku. Dziękujemy za uznanie i zapraszamy do zapoznania się z naszą historią oraz ofertą.

Nasza historia

Jesteśmy rodzinną firmą, której tradycje jubilerskie sięgają aż trzech pokoleń. Umiejętności rzemieślnicze zdobyte wiele lat temu i przekazywane z pokolenia na pokolenie pozwalają nam kontynuować w dalszym ciągu profesjonalizm rozpoczęty przez naszego Mistrza – Artystę Stanisława Kukla. To właśnie on w 1960 roku zapoczątkował karierę złotniczą i jako jeden z pierwszych na lokalnym rynku miał własną pracownię. W swojej karierze szkolił jubilerów, którzy pod jego okiem rozwinęli swoje rzemiosło.


Witold Kukla, syn Stanisława to właśnie uczeń, który swoimi umiejętnościami przerósł Mistrza. Swoją pracownię złotniczą prowadzi od 1991 roku, gdzie zajmuje się zarówno sprzedażą jak i wyrobem biżuterii złotej. Oprócz bogatego wyboru wzorów realizuje indywidualne zamówienia. Jego pasją jest tworzenie unikatowej biżuterii oraz autorskie wyroby jubilerskie z kamieniami szlachetnymi. Witold Kukla jest bardzo ceniony za uśmiech, charakter i przyjazne nastawienie do ludzi, dzięki któremu zrzeszył sobie szerokie grono klientów.


Obecnie już trzecie pokolenie wspiera rodzinną tradycję tworzenia złotej biżuterii. Nasze doświadczenie, co prawda wywodzi się z tradycyjnych metod rzemieślniczych i w dalszym ciągu kontynuujemy rękodzieło, ale to właśnie dzięki nowemu pokoleniu rozwijamy się i nasza firma posiada coraz to nowsze technologie. Grzegorz Kukla od lat inspirowany rodzinną pasją do tworzenia unikatowej i ponadczasowej biżuterii, dziś zajmuje się wyrobem biżuterii, w której łączy najlepsze jubilerskie tradycje z nowoczesnym designem. Dodatkowo Grzegorz zaszczepiony pasją ojca do kamieni szlachetnych postanowił zwiększyć wiedzę z tego zakresu i obecnie ukończył renomowaną HRD Academy w Antwerpii oraz posiada unikatowy dyplom rzeczoznawcy diamentów.
Dziś firma Kukla Jewellery wywodząca się z małego miasta Siedlce otwiera się na wirtualny świat, a sklep online jest początkiem nowego rozdziału naszej jubilerskiej historii.


Stacjonarnie możecie znaleźć nas w naszym salonie pod adresem Plac Tysiąclecia 21 w Siedlcach, gdzie zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wyrobem biżuterii złotej. Oprócz bogatego wyboru wzorów realizujemy indywidualne zamówienia i projekty każdego rodzaju biżuterii w tym: obrączek ślubnych, pierścionków, łańcuszków, bransoletek, kolczyków, medalików oraz zawieszek. Wykonujemy także usługi w zakresie napraw i renowacji biżuterii, grawerowanie okolicznościowe oraz prowadzimy skup złota i srebra. Obecnie, w towarzystwie biżuterii i złotniczych narzędzi, dorasta już czwarte pokolenie rodziny Kukla.

Masz pytania?

Skorzystaj z dedykowanej
strony kontaktu i napisz do nas!

Kliknij w link poniżej!