Obrączki ślubne

Zlote-obraczki-slubne–polokragle-profil-delikatny-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne–polokragle-profil-sredni-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne–polokragle-profil-mocno-zaokrąglony-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne–plaskie-z-zaokraglonymi-brzegami-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne–plaskie-kukla-gold
Obrączki ślubne – płaskie
2081 
To najniższa cena
Zlote-obraczki-slubne-plaskie-z-delikatna-faza-kukla-gold
Obrączki ślubne – delikatnie fazowane
2011 
To najniższa cena
Zlote-obraczki-slubne-plaskie-z-srednia-faza-kukla-gold
Obrączki ślubne – fazowane
1948 
To najniższa cena
Zlote-obraczki-slubne–polokragle-zdobione-biale-kukla-gold
zlote-obraczki-slubne-polokragle-dwukolorowe-kukla-gold
zlote-obraczki-slubne-polokragle-zdobione-kukla-gold
Zlote-obraczki-slubne-plaskie-zdobione-bialo-zolte-kukla-gold
Obrączki ślubne – płaskie, zdobione
2849 
To najniższa cena
Zlote-obraczki-slubne–fazowane-zdobione-biale-kukla-gold
Obrączki ślubne – fazowane, zdobione
3155 
To najniższa cena
Load More Load More Wszystkie produkty zostały wczytane.

Obrączki ślubne 

Planowanie ślubu i wesela to nie tylko miejsce czy dekoracje, ale też, a może przede wszystkim, wybór obrączek ślubnych. To właśnie one będą towarzyszyć Wam każdego dnia przez całe życie. Warto więc poświęcić im chwilę uwagi i wybrać te, które będą dla Was idealne.

Na szczęście wybór jest naprawdę ogromny: klasyczne jednokolorowe obrączki, obrączki z białego złota czy obrączki z kamieniami. Każda para na pewno znajdzie coś dla siebie. 

 

Czy obrączki muszą być takie same? 

Jeszcze kilka lat temu przyjmowało się, że obrączki, tak jak małżonkowie, to dwie części większej całości. Dziś jednak, trendy się zmieniają, modne obrączki ślubne pozwalają na nieco więcej swobody. Młodzi coraz częściej stawiają na komplety, które idealnie pasują do ich gustu. Nie skupiają się już na tym, by obrączki były do siebie bardzo podobne. Wynika to nie tylko z mody, ale i…wygody. Pamiętajcie, że ślubne obrączki to zakup na lata.

Wśród kobiet najchętniej wybierane są delikatne obrączki z różowego złota czy klasyczne i eleganckie obrączki z kamieniami szlachetnymi. Mężczyźni natomiast zdecydowanie częściej stawiają na klasyczne obrączki ślubne ze złota. Tutaj warto zwrócić uwagę nie tylko na kolor czy kształt, ale również wysokość obrączki – to ona wpływa na jej trwałość i komfort noszenia. 

 

Jak wybrać obrączki ślubne? 

Wybór obrączek ślubnych to bardzo ważne zadanie i nie powinno się zostawiać go na ostatnią chwilę. Warto jednak skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy doradzą Wam, jakie obrączki wybrać i jak dopasować je tak, by przez lata były wygodne, trwałe i nie traciły na uroku.

To, na jakie obrączki się zdecydujecie powinno zależeć od Waszego gustu, upodobań, ale i stylu życia czy codziennych aktywności. Minimaliści stawiają najczęściej na klasyczne obrączki ślubne. Osoby, które na co dzień lubią podkreślać swój indywidualny styl biżuterią mogą wybrać spośród modeli obrączek ślubnych z diamentami czy innymi kamieniami.