Z oprawą kamieni

Strona główna / Obrączki ślubne / Z oprawą kamieni

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Obrączki z oprawą kamieni
Wyjątkowe wydarzenie zasługuje na wyjątkową oprawę, a właśnie taką zdecydowanie stworzą złote obrączki ślubne z kamieniami. Dzięki nim za każdym razem, kiedy na nie spojrzycie, będziecie wracać pamięcią do dnia Waszego ślubu. Jeśli zastanawiacie się, jakie obrączki ślubne wybrać, warto postawić na model z kamieniami. Są efektowne, ale jednocześnie bardzo eleganckie. 
Złote obrączki z diamentami
Diamenty to jedne z najpiękniejszych kamieni. Są subtelne i delikatne, ale jednocześnie trwałe i twarde. Symbolizują nierozerwalną więź pomiędzy małżonkami, stając się znakiem ich wiecznej miłości. Od minimalistycznych, aż po naprawdę okazałe – diamenty idealnie komponują się z obrączkami ślubnymi. 
Ślubne obrączki z cyrkoniami 
Obrączki z oprawą kamieni są doskonałą alternatywą dla obrączek z diamentami. Cyrkonia jest syntetyczną odmianą diamentu. Cyrkonie nie są wprawdzie tak twarde jak diamenty, jednak to właściwie jedyna różnica między nimi. Obrączki ślubne z cyrkoniami doskonale sprawdzą się więc wtedy, kiedy marzycie o obrączkach z kamieniami w przystępnej cenie.