Zmieniamy się dla Was! Do -12% na cały asortyment.

Kolekcja Mon Chéri

Strona główna / Pierścionki / Zaręczynowe / Kolekcja Mon Chéri

Kategoria

Cena

Wzór

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pierścionki zaręczynowe z diamentem 

Pierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości – Waszym amuletem szczęścia na wspólnej drodze. Jeśli więc szukasz pierścionka, który na pewno przypadnie do gustu Twojej ukochanej, postaw na pierścionek zaręczynowy z diamentem z kolekcji Mon Chéri. Diamenty są wyjątkowe w każdym wydaniu i przepięknie prezentują się na kobiecej dłoni podkreślając jej delikatność. 

 

Drogie pierścionki zaręczynowe 

Panowie często zastanawiają się, ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy. My odpowiadamy prosto – tyle, ile zdecydujesz się na niego przeznaczyć. Pierścionki zaręczynowe z diamentem są dość drogie, jednak są również zdecydowanie wartej swojej ceny. To klasyka, która doskonale oddaje wyjątkowość dnia, jakim są zaręczyny. 

 

Diament do pierścionka zaręczynowego

Jeśli nie wiesz, jaki diament wybrać do pierścionka zaręczynowego, nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w tym wyborze. Diament w pierścionku zaręczynowym może być mniejszy lub większy, wszystko zależy od gustu Twojej wybranki i jej codziennego stylu. To bardzo ważne, bo po zaręczynach pierścionek będzie towarzyszył jej każdego dnia. Pierścionek zaręczynowy z diamentem to idealny wybór, bez względu na wielkość kamienia.